Kayseri Satılık Otomobil

ALFA RENT A CAR'DAN DİZEL YENİ PEUGEOT 301

1/6

Hasan Karakulak

100 TL

Kayseri / Kocasinan / Merkez Köyler

İlan No:

41903673219

İlan Tarihi:

24 Şubat 2021

Durumu:

İkinci El

Favorilere ekle

Paylaş:

Açıklama

Açıklama

ALFA RENT A CAR

2017-2018-2019 model araçlar

Kiraya verilen tüm araçlarımız periyodik bakımları yapılan ve düşük kilometreye sahip mükemmel kondisyona sahip araçlardır. 

HAVAALANI VE TERMİNAL TESLİMATIMIZ VARDIR

0352 221 03 25            0541 856 87 08

BELİRTİLEN FİYAT AYLIK KİRALAMADA GEÇERLİ GÜNLÜK FİYATTIR.

SIKÇA SORULAN SORULAR

KULLANICI BİLGİSİ

Kiraladığınız aracı yalnızca sözleşme ve teslimat formunda belirtilen kişi/kişiler kullanabilir. Sözleşmede belirtilmeyen üçüncü kişilerin, aracı kullanmaları halinde meydana gelebilecek hasarlarda, hiçbir hasar güvencesi geçerli değildir. Araç gruplarında belirlenmiş olan yaş ve ehliyet yılı koşulları dâhilinde kiralama yapılabilmektedir.

Yaş ve Ehliyet Yılı Koşulları
Araç kiralama için 20 yaş ve 2 yıllık (24 ay)ehliyet zorunludur. Bu koşulları hem kiracı hem de ek sürücünün sağlaması gerekmektedir.

KİRALAMA SÜRESİ

Araçlarımız, günlük olarak en az 24 saat, aylık olarak ise 30 gün üzerinden kiralanabilmektedir.

YAKIT

Lütfen aracı teslim aldığınız yakıt seviyesi ile teslim ediniz. Aracın eksik yakıt ile teslim edilmesi durumunda, eksik olan yakıt bedeline ilave eksik yakıt bedelinin %40’ı kadar hizmet bedeli eklenerek tahsil edilecektir.

SİGORTALAR VE GÜVENCELER

Araçlarımız rent a car  kaskoludur. Kaza durumunda aracın yerini değiştirmeden en yakın polis veya jandarma karakoluna haber vererek Alfa oto kiralama 0541 856 87 08 no’lu telefondan aramalısınız.

KAZA OLMASI DURUMUNDA ARACIN TAMİRDE GEÇİRDİĞİ GÜNLER İÇİN PARA ALIYORMUSUNUZ.

%100 kusurlu,alkollü,uyuşturucu etkisi altında yada yasal hız sınırları dışında kullanılması durumunda alıyoruz.Herhangi kaza durumunda aracın yeri değiştirilmeden en yakın polis veya jandarma karakoluna başvurularak kaza,hırsızlık ve alkol tespiti raporları alınmalıdır.Aksi halde satın alınan tüm güvenceler geçersiz sayılarak meydana gelen her türlü zarar 3.şahıslara verilen maddi ve manevi kayıplarıda içermek üzere kiracı öder.

ÖNEMLİ UYARILAR

  • Kiralamaya ait tüm ücretler, kiracıdan tahsil edilmektedir.
  • Herhangi bir hasar durumunda, sigortanızın geçerli olabilmesi için, aracınızı kaza yerinden hareket ettirmeden Trafik Polisi ya da Trafik Jandarma ekiplerine haber vermeniz ve “Polis Raporu ile birlikte Alkol Raporu” almanız gerekmektedir. Maddi hasarlı trafik kazalarında kaza yapan kişiler kazanın oluş şekli konusunda anlaştıkları takdirde “Maddi Hasarlı Kaza Tespit Tutanağı” da düzenlenebilir.
  • Aracın çalınması durumunda, polis aranarak “Hırsızlık Tespit Tutanağı” alınmalıdır. Alınan raporla birlikte aracın anahtarı tarafımıza teslim edilmelidir.
  • Yurtdışına Çıkış: Hiçbir sigortamız Türkiye sınırları dışında geçerli olmadığı gibi, araçlarımızın Türkiye sınırları dışına çıkarılması da yasaktır.
  • Kiralayan; sağlam ve iyi durumda teslim aldığı araçta, kullanım hatası ve/veya dikkatsizlik, tedbirsizlik vb. nedenlerle (sayılanlarla sınırlı olmaksızın, hatalı vites değiştirilmesi nedeni ile şanzıman arızası, uyarı ışığı yandığı halde aracın kullanılmaya devam edilmesi nedeniyle oluşacak hasarlar, aracın altının vurulması suretiyle ortaya çıkan hasarlar, lastik ve jant gibi aksamlara zarar verilmesi, yakıttan kaynaklı arıza ve hasarlar vb.) oluşan her türlü mekanik ve elektrik dahil olmak üzere tüm zarar ve ziyanları ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Bu mekanik ve elektrik dahil olmak üzere tüm zarar ve ziyanlar kasko ve güvenceler kapsamı dışındadır.

Özellikler

Yakıt Tüketimi (Şehir içi/Şehir dışı)

4,2 lt / 3,6 lt

Azami Sürat

190km / saat

Maksimum Güç

110 hp (81 kw)/4.000 rpm

Şehir içi (100km'de)

4,2 lt

Yakıt Tüketimi (Şehir içi/Şehir dışı)

4,2 lt / 3,6 lt

Azami Sürat

190km / saat

Maksimum Güç

110 hp (81 kw)/4.000 rpm

Şehir içi (100km'de)

4,2 lt

Yakıt Tüketimi (Şehir içi/Şehir dışı)

4,2 lt / 3,6 lt

Azami Sürat

190km / saat

Maksimum Güç

110 hp (81 kw)/4.000 rpm

Şehir içi (100km'de)

4,2 lt

Yakıt Tüketimi (Şehir içi/Şehir dışı)

4,2 lt / 3,6 lt

Azami Sürat

190km / saat

Maksimum Güç

110 hp (81 kw)/4.000 rpm

Şehir içi (100km'de)

4,2 lt

Mobil uygulamalarımız için;

Sosyal medya hesaplarımız için